IUNG
Strona główna

Aktualności...

Posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB Drukuj Email

26.11.19  W dniu 22 listopada 2019 r. odbyło się CCLXXI posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB, na którym wybrano prof. dr hab. Janusz Podleśnego na Zastępcę Przewodniczącego Rady Naukowej  oraz dr hab. Janusza Smagacza na członka Komisji Ekonomiczno-Finansowej RN. Rada podjęła uchwały w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego dr Magdalenie Borzęckiej, dr Guillaume Debaene, dr Krzysztofowi Jończykowi, dr inż. Dorocie Pikule oraz dr Jarosławowi Stalendze.

Więcej…
 
Wizyta Zarządu Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej Drukuj Email

25.11.19 W dniu 21 listopada 2019 r. Instytut gościł Zarząd Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej z prezesem Izby Andrzejem Karbowym, wiceprezesem Jerzym Mariakiem, członkami Zarządu oraz delegatem do Krajowej Rady Izb Rolniczych Stanisławem Balińskim.
Spotkanie prowadził z-ca Dyrektora ds. naukowych w zakresie badań środowiskowych prof. dr hab. Mariusz Matyka.

Więcej…
 
Zajęcia praktyczno dydaktyczne słuchaczy Szkoły Policealnej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Różańcu w RZD Werbkowice.

20.11.19  W dniu 16.11.2019 r. słuchacze Szkoły Policealnej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Różańcu w ramach zajęć praktyczno dydaktycznych odwiedzili Rolniczy Zakład Doświadczalny w Werbkowicach. Grupa uczniów liczyła 43 osoby.

Więcej…
 
Spotkanie „Współpraca LPNT-Uczelnie-Instytuty-Biznes-Region” Drukuj Email

15.11.19  W dniu 14 listopada 2019 r. w siedzibie Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Lublinie odbyło się spotkanie Lubelskiego Forum Innowacji pt. Współpraca LPNT-Uczelnie-Instytuty-Biznes-Region. Było to już trzecie spotkanie, którego celem jest realizacja projektu powołania Lubelskiego Banku Innowacji i Technologii tj. multi dyscyplinarnego ośrodka skupiającego w sieci współpracy lubelskich innowatorów oraz najlepszych specjalistów z nauk ścisłych, przyrodniczych, rolniczych, medycznych, humanistycznych, społecznych i technicznych regionu lubelskiego oraz całego kraju, łącząc badania z inwestorami, źródłami finansowania oraz promując ich efekty w kraju i za granicą.

Więcej…
 
HELCOM AGRI 8-2019 meeting Berlin Drukuj Email

08.11.19 W dniach 5 i 6 listopada 2018 w Berlinie dr Piotr Skowron z Zakładu Żywienia Roślin i Nawożenia IUNG - PIB brał udział w spotkaniu HELCOM AGRI 8-2019. Grupa robocza Helcom Agri zajmuje się zagadnieniami związanymi z problematyką rozproszenia pierwiastków biogenicznych z rolniczej przestrzeni produkcyjnej do środowiska i działaniom zmierzającym do lepszej ochrony Morza Bałtyckiego przed zanieczyszczeniami ze źródeł rolniczych.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 8 z 151