IUNG
Strona główna

Aktualności...

Sympozjum Naukowe „Metagenomy różnych środowisk” Email

04.07.19  W dniach 27-28 czerwca 2019 r. w Lublinie, już po raz czwarty odbyło się Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe „Metagenomy różnych  środowisk”. Konferencja ta jest organizowana od roku 2016 przez pięć jednostek naukowych: Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy, Instytut Agrofizyki PAN, Katolicki Uniwersytet Lubelski, Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB Drukuj Email

02.07.19  W dniu 28 czerwca 2019 r. odbyło się CCLXIX posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB, na którym pozytywnie zaopiniowano plan działalności naukowo-badawczej Instytutu na rok 2020. Rada Naukowa podjęła uchwały w sprawie przeprowadzenia postępowania habilitacyjnego oraz wyznaczenia członków Komisji habilitacyjnej dla kandydatów: dr Magdaleny Borzęckiej, dr Guillaume Debaene, dr Krzysztofa Jończyka, dr Doroty Pikuły i dr Jarosława Stalengi.

Więcej…
 
Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2019 w kategorii „Naukowiec przyszłości”

18.06.19  Mamy przyjemność poinformować, iż mgr inż. Siebielec Sylwia otrzymała Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju 2019 w kategorii „Naukowiec przyszłości” za realizację projektu finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki. Tytuł projektu „Rola mikroorganizmów w zasiedlaniu składowisk odpadów pohutniczych przez rośliny oraz ich wpływ na biodostępność pierwiastków śladowych”.

Więcej…
 
IUNG-PIB na III Międzynarodowych AgroTargach Email

11.06.19  W dn. 8-9 czerwca 2019 r. pracownicy Działu Upowszechniania i Wydawnictw Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach uczestniczyli w III Międzynarodowych AgroTargach wschód (https://www.agrotargiwschod.pl/) w Skołoszowie k. Radymna (woj. podkarpackie). Prof. Wiesław Oleszek, dyrektor IUNG-PIB jest członkiem Rady Programowej Targów.

Więcej…
 
Konferencja Naukowa „SYSTEMY PRODUKCJI ROŚLINNEJ – produkcyjność – jakość - środowisko 25 lat badań w IUNG – PIB

10.06.19  W dniach 6-7 czerwca 2019 w IUNG-PIB w Puławach odbyła się konferencja naukowa pt.: „Systemy produkcji roślinnej. Produkcyjność – jakość – środowisko, która była podsumowaniem 25 lat badań prowadzonych na obiekcie doświadczalnym w Osinach. W trakcie konferencji odbyła się również uroczystość jubileuszu 50-lecia pracy prof. dr hab. Jana Kusia, wieloletniego kierownika Zakładu Systemów i Ekonomiki Produkcji Roślinnej oraz przewodniczącego Rady Naukowej IUNG – PIB.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 147