IUNG
Strona główna

Aktualności...

Konferencja "Adaptacja gospodarki wodnej w rolnictwie do zmieniającego się klimatu” Email

05.03.2020 W dniu 05.03.2020 r. w IUNG-PIB w Puławach odbyła się konferencja zorganizowana we współpracy z ITP pod patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego. Tematem konferencji była "Adaptacja gospodarki wodnej w rolnictwie do zmieniającego się klimatu”. Konferencję sfinansowano w ramach PW zadanie 2.7 nt. "Analiza i doskonalenie metod przekazywania wyników badań naukowych do doradztwa i praktyki rolniczej oraz wspieranie działalności różnych typów gospodarstw i przedsiębiorstw rolniczych".

Więcej…
 
Nominacja Zasłużony dla Inteligentnego Rozwoju Email

27.02.20 Miło nam poinformować, iż Pani mgr inż. Sylwia Siebielec otrzymała nominację do jubileuszowego odznaczenia „Zasłużony dla Inteligentnego Rozwoju” za realizację projektu finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki. Tytuł projektu „Rola mikroorganizmów w zasiedlaniu składowisk odpadów pohutniczych przez rośliny oraz ich wpływ na biodostępność pierwiastków śladowych”.

Więcej…
 
Rolnicy nie są jedynie producentami żywności i biomasy Email

20-21.02.20 Rolnicy nie są jedynie producentami żywności i biomasy Konferencja „BIOEAST jako siła napędowa w kontekście Europejskiego Zielonego Ładu”

Więcej…
 
Biogospodarka i działania na rzecz klimatu Email

19.02.20 Trzecie spotkanie Grupy Tematycznej: Biogospodarka i działania na rzecz klimatu w ramach prac Europejskiej Sieci Rozwoju Obszarów Wiejskich (ENRD).

Więcej…
 
Gala Nauki Polskiej - kulminacja obchodów Dnia Nauki Polskiej Email

19.02.20 Nagrody Prezesa Rady Ministrów oraz Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego wręczono podczas Gali Nauki Polskiej, która odbyła się 19 lutego 2020 r. w Toruniu. Wydarzenie było najważniejszą częścią obchodów Dnia Nauki Polskiej – nowego święta państwowego w Polsce. Wśród wyróżnionych znaleźli się także pracownicy IUNG-PIB.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 156