IUNG
Strona główna

Aktualności...

HELCOM AGRI 8-2019 meeting Berlin Drukuj Email

08.11.19 W dniach 5 i 6 listopada 2018 w Berlinie dr Piotr Skowron z Zakładu Żywienia Roślin i Nawożenia IUNG - PIB brał udział w spotkaniu HELCOM AGRI 8-2019. Grupa robocza Helcom Agri zajmuje się zagadnieniami związanymi z problematyką rozproszenia pierwiastków biogenicznych z rolniczej przestrzeni produkcyjnej do środowiska i działaniom zmierzającym do lepszej ochrony Morza Bałtyckiego przed zanieczyszczeniami ze źródeł rolniczych.

Więcej…
 
Nominacja profesorska pracownika IUNG-PIB Drukuj Email

07.11.19 W dniu 6 listopada 2019 r. Prezydent RP – Pan Andrzej Duda wręczył nominacje grupie 68 profesorów reprezentujących różne dyscypliny (specjalności), a także różne ośrodki naukowe. Wśród nominowanych był prof. dr hab. Mariusz Matyka – Zastępca Dyrektora IUNG-PIB ds. naukowych w zakresie badań środowiskowych.

Więcej…
 
Spotkanie ws. nowych projektów w działaniu "Współpraca" Drukuj Email

04.11.19 W dniu 4 listopada 2019 r. w siedzibie Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach miało miejsce spotkanie robocze dotyczące kooperacji w ramach działania „Współpraca”. Spotkanie poprowadził z-ca Dyrektora ds. naukowych w zakresie badań środowiskowych prof. dr hab. Mariusz Matyka.

Więcej…
 
Wizyta studentów z PWS im papieża JP II z Białej Podlaskiej w IUNG-PIB Drukuj Email

04.11.19 W dniu 30 października 2019 r. Instytut po raz kolejny gościł grupę studentów kierunku rolnictwo z Państwowej Szkoły Wyższej im. papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej pod opieką Pani dr Joanny Romaniuk. W trakcie wizyty studyjnej studenci odwiedzili pola doświadczalne znajdujące się w Rolniczym Zakładzie Doświadczalnym „Kępa” w Osinach.

Więcej…
 
Manure Standard Project Meeting - Tallin Drukuj Email

31.10.19 W dniach 29-30 października 2019 r. w Tallinie odbyło się spotkanie kończące projekt „Advanced manure standards for sustainable nutrient management and reduced emissions – Manure Standards”. W spotkaniu uczestniczyli pracownicy Zakładu Żywienia Roślin i Nawożenia – dr Piotr Skowron i dr Damian Wach.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 151