IUNG
Strona główna

Aktualności...

Posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB z udziałem Podsekretarza Stanu Ryszarda Zarudzkiego

29.04.19  W dniu 26 kwietnia 2019 r. odbyło się CCLXVIII posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB, w którym uczestniczył Podsekretarz Stanu w MRiRW Ryszard Zarudzki. W czasie posiedzenia Rada Naukowa podjęła uchwały o nadaniu dr Annie Gajdzie i dr Bożenie Smreczak stopnia doktora habilitowanego.

Więcej…
 
Konferencja w Golądkowie Email

29.04.19  W dniu 25 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Golądkowie (woj. mazowieckie) odbyła się konferencja pt. „Łączenie potencjału gospodarczego, edukacyjnego i naukowego determinantem sukcesu absolwenta szkoły zawodowej”.
    ZSCKR w Golądkowie jest jedną ze szkół rolniczych podległych Ministrowi Rolnictwa i Rozwoju Wsi, współpracujących z IUNG-PIB na mocy zawartego porozumienia.

Więcej…
 
Warsztaty naukowe „Formy i kierunki współpracy IUNG-PIB ze szkołami i praktyką rolniczą” Drukuj Email

08.04.19  4 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu odbyły się warsztaty naukowe pt.: „Formy i kierunki współpracy IUNG-PIB ze szkołami i praktyką rolniczą”. Zorganizowano je w ramach zadania 2.7 programu wieloletniego IUNG-PIB.
W warsztatach wzięły udział 51 osoby.

Więcej…
 
Warsztaty naukowe pt. “Stosowanie dobrych praktyk w rolnictwie celem ograniczania emisji amoniaku i azotanów”

29.03.19  W dniu 26 marca 2019 r. w Lubelskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Końskowoli odbyły się warsztaty naukowe pt. “Stosowanie dobrych praktyk w rolnictwie celem ograniczania emisji amoniaku i azotanów”. Warsztaty zorganizowano w ramach realizacji zadania 2.6 Programu Wieloletniego IUNG-PIB na lata 2016-2020. Uczestnikami warsztatów byli pracownicy ośrodków doradztwa rolniczego oraz rolnicy.

Więcej…
 
Seminarium pt.: „Produkcja roślinna w warunkach zmian klimatycznych”

25.03.19  W dniu 21 marca 2019 roku w Śląskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Mikołowie odbyło się seminarium pt.: „Produkcja roślinna w warunkach zmian klimatycznych” zorganizowane w ramach zadania 2.4 Programu Wieloletniego IUNG-PIB „Ocena możliwości kształtowania poziomu i jakości produkcji roślinnej z uwzględnieniem przewidywanych zmian klimatu”.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 144